Festival Cool V Plotě

Od svého založení v roce 2010 si festival Cool V Plotě vydobyl pověst jedné z nejvýznamnějších hudebních událostí v Písku. Jeho program osvětluje vztahy mezi klasickou a soudobou vážnou hudbou, jazzem, hip-hopem a elektronikou.

Dramaturgie festivalu se opírá o impulzy napříč hudebními obdobími a žánry a zprostředkovává svému publiku unikátní a intimní zážitky na různorodých festivalových scénách v Písku. Multižánrový festival, který dává prostor samostatně vystupujícím umělcům z celého světa.

Festival ukazuje krásu a sílu tvůrčího individua a soběstačnost jedince. Převážně hudební program oscilující mezi mnohými žánry, jako jsou jazz, new folk, soul, elektronická, experimentální hudba, world music a dalšími, je doplněn o autorská čtení, nebo hudební workshopy.

Ředitel festivalu Dramaturgie – Produkce

 

Ivo Voříšek

Komunikace s partnery
Dramaturgie festivalu

 

Milan Špiler

Vizuální identita

 
 

Barbora Voříšková

Produkce, fundraising

 
 

Luděk Veverka

Hlavní partneři

Partneři

Back to top

Cool V Plotě

Multižánrový festival, který dává prostor samostatně vystupujícím umělcům z celého světa. Festival ukazuje krásu a sílu tvůrčího individua a soběstačnost jedince. Převážně hudební program oscilující mezi mnohými žánry, jako jsou jazz, new folk, soul, elektronická, experimentální hudba, world music a dalšími, je doplněn o autorská čtení, nebo hudební workshopy.